Jak dlouho trvá dodání zboží z AliExpress?

Dobrý den, někde jsem četla že obchody z AliExpress mají stanovenou maximální dodací lhůtu a když jí nedodrží tak mám nárok na vrácení peněz a proto tam píší delší dodací lhůtu např. 39-60 dní aby ji dodrželi. Je toto pravda?, za jak dlouho zboží přišlo vám?
Předem děkuji

Odpovědi:

Pokročilý

Pocitej cca 3 tydny, max 4.

Pokročilý

3 tydny, kdyz jde vsechno v pohode

Mě došlo zboží asi za 3 týdny, bezproblémů. Našel jsem na to i nějaké slevy zde slevovekody.com/aliexpress

Zdroj: https://slevovekody.com/aliexp ress

Stříbrný

Ono je taky důležité sledovat, jakou poštou to ten konkrétní prodejce posílá (většinou mají tu nejpomalejší poštu zdarma a několik dalších za velmi krvavé peníze). China Post, Singapore Post 2-4 týdny, dost mě překvapil poměrně nový způsob, který ještě málo používají - China Post Ordinary Small Packet Plus, který jde 2 týdny i rychleji, akorát u něj tuším nefunguje sledování zásilky. Mi třikrát zboží "zmizelo ve víru pošty", bez problému vrácení peněz (díky bezpečnostním mechanismům Ali, pouze je třeba podat stížnost před vypršením té zmíněné dodací lhůty, ale pozor - neplatí lhůta odhadovaná prodejcem, ale přesně stanovená lhůta přímo Aliexpressem, kterou můžeš jako zákazník jednostranně jednou prodloužit), jina zboží šlo od 10 do 40 dnů - jak které.

Zlatý

Záleží na tom jak jezděj lodě, a kde přesně sídlí ten konkrétní obchod. Čína je velká.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.