jendahun

Jak dlouho asi trvá doručení zboží?

Objednal jsem si něco v UK,jak asi dlouho trvá doručení zásilky k nám do ČR? Máte někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Co vím, tak zásilky z Evropy (tedy i UK) jsou automaticky přepravovány prioritně (přednostně, vůči ostatním kontinentům, kde si za prioritu musí připlatit). Pokud to šlo přes mezinárodní poštu, počítala bych tak s 8–10dny. Více to určitě nebude.

Pokud mají prodejci jinou dopravu, tak to bude asi i déle..

Další odpovědi
SonsyMite

http://www.ces­kaposta.cz/
tady to určitě bude

kazisvět

z UK mně zatím vždy přišly zásilky do týdne. Fakt je, že jsem ale nikdy neobjednával těsně před Vánocemi.

Jakub Tlapal

Záleží jak kdy a jak kterou společností. Přepravy zásilek z ciziny se dost liší. Ale všude bys měl mít číslo balíku a můžeš ho sledovat na trase. Počítal bych zhruba ten týden. Někdy i míň. Já se vejdu většinou do těch 5 ti pracovních dní, když něco objednávám z „venku“ 🙂 .