bizonka

Jak dlouho trva cesta z K.Varu do Tibetu pesky?

Jen tak pro zajimavost,kdyby vas vsechno prestalo bavit a rozhodli se pro navstevu Lhasy,nemajic many na cestu,tak proste pesky?

Nejlepší odpověď
standa

128 dní a kdo říká, že to není pravda ?

Je to obvyklá výletní trasa, takže to lze odhadnout celkem snadno:
Praha – Lhasa Shi : 6.646 km
průměrná rychlost : 5 km / hod.
průměrná denní doba chůze: 12 hod.
každý týden 1 den přestávka

5 km x 12 hod. = 60 km denně
6.700 / 60 = 112 dní = 16 týdnů
112 + 16 dní navíc = 128 dní

Vzdálenost Karlovy Vary – Praha neřeším 🙂

Zdroj: http://www.ce­lysvet.cz/mes­to.php?i=40837­3&n=Lhasa%20Shi

Další odpovědi
Nuk nuk

Stando, z těch Varů do Prahy by to pěšky byl zhruba 1 den. Takže 129 :)

grifin

Ahoj,to by Jsi zajedno prodřela, alespoň
6 párů bot,ale těch puchýřů,bože můj,a těch
formalit po cestě a hlavně u čínských komunistů
já fandím Tibeťanům,ale na dálku,že by někdo
pěšky(ani teoreticky ne)na kole už byli takový odvážlivci,zkus to ve SNU,mě to FUNGULE,přenes se do krásných Himalájí!!