_sarka_

Jak dlouho se nesmím vonět v podpaží když se oholím?

Začala jsem se holit v podpaží a dozvěděla jsem se že když se oholím nesmím se v podpaží nějakou dobu vonet ale jak dlouho?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak píši kolegové,klidně ihned,ale může se ti stát,že tě to v místech po holení bude trochu pálit,ale to hned přejde..

Další odpovědi
rynek878

já osobně to opravdu dělám ihned po holení.(navonění)

panenka

Já se v podpaží vonám ihned po holení používám Tuhý antiperspirant FA s aloe vera

gnr54

Kdopak ti to nakukal!!Klidně se navoň hned po holení.

Michal

Po holení je možné se vonět hned.