Vercule

Jak dlouho mi vydrží prodloužené vlasy než budu muset jít na posunutí?

Odpovědi
da ny

Vzhledem k tomu, že mne nikdy taková věc (faleš ;D) nenapadla, zkušenosti nemám.
Nevím, jak rychle Vám rostou vlasy. A tedy, jak brzy to bude „viditelné“ (nic pěkného to není).
Vycházím tedy z obecných informací, dostupných všem:
„Obecně se doporučuje chodit na posunutí spojů 2 – 3 měsíce od aplikace. „
http://www.re­laxbezvrasek.cz/sluz­by/prodluzova­ni-vlasu/prodluzovani-vlasu

cappuccino

Co Vam rekla kadernice? To je prvni vec, na kterou bych se zeptala.

JarkaHor

Stačí kouknout na otázky a dopovědi a najdeš tam i odpověď na svou otázku ;) https://www.clip-vlasy-levne.cz/

Vercule

Jenom mi zatím doporučila spoje, ale víc jsem se nedozvěděla.

JarkaHor

No když se podíváš na na ty stránky, tak najeď si na kontakt a když tam napíšeš, tak ti poradí. Jsou fakt moc ochotní.

Vercule

Zatím jsem se dívala na clip vlasy levně, ten eshop na mě působí nejlíp.

JarkaHor

Taky od nich mám vlasy a s kvalitou jsem spokojená. Mám ty pravé lidské a sžila jsem se s nimi velmi dobře :)