zjentek

jak dlouho je třeba při –1°C nechat venku dlouhosrstýho psa, aby umrzly všechny blechy?

..stále zde chybí kat: hmyz a paraziti

Nejlepší odpověď
dejavu

Nic takového se nestane, blechy na psu neumrznou. Musíš ho odblešit a odblešit všechny jeho pelechy a boudy, kde je 90% blech. To, co je na psu, je jen vršek ledovce.

Další odpovědi
anonym

Každé živé zvíře má tělesnou teplotu a svého moudrého pána.

klumprt

Když pes umrzne a vychladne, blechy umrznou taky nebo ho opustí. Jak dlouho to bude trvat při teplotě –1°C je individuální a závislé najmě na zdravotní kondici psa.

cochee

Čeněk Modrý: Každé zvíře má svého moudrého pána? Kromě toho, že jak to souvisí s otázkou – kdo je například pánem kterékoliv volně žijící velryby, stačil by mi i hloupý pán?? Pokud jsi myslel konkrétně psy, kdo je majitelem volně pobíhajících čoklů, kteří se už na ulici narodili, a nakonec rovněž psů v útulcích?