dust8

Jak definovat konkrétně pojem „erotická masáž“? O co v ní jde krok po kroku?

Odpovědi
Filip84

Vyzkoušej a uvidíš. Co na tom chceš slovy „definovat“, to vyplývá ze samotného názvu, ne? 🤷‍♀️😅

elkon

Můžeš si tam zajít, místo hloupé otázky. Třeba ti tam provětrá „kadla“.

Jana5678

Já jsem nedávno dostala voucher na erotickou masáž z internetových stránek https://redmas­sage.cz/ od mých kolegyň z práce. Když jsem přemýšlela, co si přát k narozeninám, dárkový voucher na erotickou masáž by nikdy nebyl na prvním místě na mém seznamu. Ale nakonec jsem si uvědomila, že život je krátký a musíme si užívat každou příležitost k novým zážitkům.

Filip84

elkon: „Neprovětrá“, to je podobné, jako mazlení za prachy, jak je toho „moc“, přeruší se to …, jistě chápeš, dvacet už Ti bylo taky vícekrát! 🤷‍♀️😅

Může mít erotickou masáž s „ruční prací“, nebo „pokouří“, frajerka, nebo tak něco a podobně, ale to už bude muset za tou službou do burdeláku, nebo „na privát“, nebo tak něco, není to standardní součástí té služby jako takové.