knedlik123

jak davat hacky a carky na cizi ( mezinarodni) tastature ( laptop) ?

Nejlepší odpověď
cochee

Jsou dvě možnosti, buď se dá koupit sada nálepek a nalepit je na příslušné klávesy, po instalaci české klávesnice je po problému, můžou ale existovat klávesnice, které třeba zrovna pro českou „mrtvou“ klávesu nemají vhodnou fyzickou klávesu. Možnost číslo dvě, řekněme ihned že podstatně dražší, je koupit českou klávesnici. A ještě možnost číslo tři, ovšem pro někoho neprůchozí – použít externí klávesnici s USB přípojem.

Další odpovědi
huxa

prosím, už to nepij, potom se ti plandají jazyky.

zkus dlouze podržet například z, jestli ani potom nic, nic nenaděláš, jedině by sis stahnul českou klávesnici