IvankaJB

Proc mi nejdou psat hacky a carky..

mam problem, vubec mi nejdou psat hacky a carky, a dokonc emi nejde ani otaznik a y mam prehozeny se z..je to hruza nevim si rady..pomoyte mi prosim

Nejlepší odpověď
rybíz

Máš tam nastavenou angličtinu, dole vpravo v počítači si změň EN na CS.

Další odpovědi
verka

Máš tam nastavenou češtinu?

kablik

IvankoJB požádej taťku ať ti nastaví českou klávesnici, ahoj

Anna Povová

musíš dolu neboli jak mas start tak vpravo dole jak máš kolik je hodin a baterii tak vedle toho tam dáš češtinu neboli CEZ

Dáša šá

Proč mi nejdou napsat písmena s čárkou a hackem, ani se to nehne…Děkuji