straširybka

Jak dát fotku do profilu?

Tyyyy jooooo!!!!
Chtěla jsem si sem dát fotku do profilu, ale nejde mi to, buď musím mít určitý počet bodů nebo jsem debžot ☹ poradíte mi prosím? díky
Doplňuji:
aha, díky, facebook ale nemám, před půl rokem jsem ho zrušila…

Nejlepší odpověď
anonym

mělo by stačit i jen přihlásit se pod svým facebook účtem a z něj se fotografie přenese… tlačítko [[Connect with Facebook]]

// pokud není facebook pak odkaz vpravo nahoře _Můj profil_, pak tlačítko [[Upravit profil]] a nakonec u položky avatar klepnout na _Vybrat jiný_

Další odpovědi
Toruk

Facebook jsem si nedávno zařídil čistě jen kvůli ve fotce.