atena11

Jak nahrát forku na internet?

Dobrý den, upravila jsem si jednu fotku a potřebuji ji nahrát na tinypic, ale nejde to. Upravovala jsem jí přes program Gimp, a když jsem zkusila upravit jinou fotku přes photoflitre tak jsem jí a tynipic v pořádku nahrála, ale Gimp nejde nevíte proč?
Doplňuji:
Děkuji, už mi to jde

Nejlepší odpověď
mosoj

Podívej se, jestli ji Gimp vygeneroval jako jpg. Pokud ne, tak to udělej znovu a až budeš fotku z Gimpu ukládat, tak dej „jako jpg“.
Doplňuji:
Na tinypic nedávám, ale te´jsem se tam

Další odpovědi
Lamalam

Nemá náhodou ten ten tinypic nějaké omezení ohledně velikosti souboru? Třeba je ta fotka z Gimpu moc veliká.