kazy

Jak co nejefektivněji odvrtat vložku FAB, potažmo otevřít zaseklý zámek?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pokud je krytá kováním, tak je dobré ho sundat, to ale většinou z venku nejde.
Pro co nejnižší škodu na dveřích doporučuji zavolat odborníka, pokud si to nikdy neviděl, neuděláš to, a kování je dražší než ten zámečník:-)

Na netu je hodně videí, ale otevřít podle nich nejde:-)
Doplňuji:
I na zlomení je potřeba sundat kování, pokud netrčí kus vložky ven.

Další odpovědi
Drap

Pokud je to možné, tak nejrychlejší a nejsnadnější je rozlomení.

gecco

Naprosto legální rada – zavolej si zámečníka…
😉
Nebo se opravdu domníváš, že ti někdo na ´anonymním fóru´, bude radit, jak překonat zámky???
:-O

honza19hk

nejednodušší otevření dveří je pajsr. Jinak zámečník. Pokud tomu nerozumíš stejně to neotevřeš.Zničit dveře umí každej ale pokud je cheš ještě používat radši to někomu dej.