broula

Jak chutnají pokrmy (řízky, hranolky atd.) z horkovzdušné fritézy?

Chci si koupit horkovzdušnou fritézu. Jaká je spotřeba oleje (tuku) např. při přípravě řízků, hranolků atd.? Je chuť pokrmu přibližně stejná, jako při přípravě na pánvi u normálního plynového sporáku?

Odpovědi
jahoda lol

Velmi dobře, můj otec má horkovzdušnou fritézu, a dělá v ní skoro všechno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.