Rys95

Jak často se stravujete ve fastfoodu typu McDonald's, KFC nebo Burger King?

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli se do toho počítá i Bageterie Boulevard, tak jen příležitostně na cestách (jednou dvakrát do roka). Takže skoro vůbec.

Další odpovědi
paul1

Zatím jsem to neochutnal a nějako mi to ani nechybí. Občas si dáme pizzu – mrazenou ze supermarketu. Tedy ale upečenou v troubě .

Malvína

2× – 3× za rok.

jáára

Bageterie celkem 2×. Jinak nikdy.

Kepler

V životě jsem tam nebyl. Možná i proto, že v mém širokém okolí žádný není. Jo, jednou jsem si dal v Praze u stánku burger a byl hnusný.

Arne1

jednou – dvakrát za rok. Když není po ruce něco kvalitnějšího a levnějšího.

Dochy

Tak jednou, dvakrát za měsíc. Když člověk cestuje s dětma na delší vzdálenosti, tak to pomůže. Člověk ví co od nich může čekat a co nějak všem vyhovuje… Než aby pak zbytek cesty poslouchal zezadu že tohle tedy rozhodně jíst nebude a že má hlad…

GM

1 – 2× za rok. Dokonalé burgery, pizzu a pod. dělám doma.

cochee

Minimálně 15 let jsem tam nebyl (snad s výjimkou asijských jídelen, i tam jsem byl naposled tak před 10 lety) a v budoucnu se tam v žádném případě nechystám.