Pokročilý

Jak často měnit ručníky a ložní prádlo?

Já měním ložní prádlo jednou za měsíc a ručníky jednou týdně. Ale teď mám pocit že bych měla častěji... Jak často to děláte vy a co je podle vás správné?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak ložní,dvakrát do měsíce,ručníky klidně jednou za dva dni.

Další odpovědi:

Zlatý

Já měním ložní prádlo jednou za 14 dní a ručníky jednou týdně.

Zlatý

Ložní prádlo tak jednou za 14 dní a ručníky co dva dny. :-)

Zlatý

Je to v každé rodině jinak. Já mám ráda celkově čisto a potrpím si na voňavé prádlo ale to každá žena tak že žádná rada!

Bronzový

Já asi dle potřeby a času.Po měsíci už je to většinou "za pět minut dvanáct",ale když nebyl dřív čas,tak se to musí vydrže.Taky záleží jak často se v posteli spí.Když manžel odjede na týden na školení,tak mu rozhodně nepřevlíkám po 14 dnech.Naopak,když je v létě horko,tak převlíkám třeba každý týden.Ručníky většinou každou sobotu a když si do nich manžel otře ruce od vazelíny tak okamřitě.Každý to dělá podle sebe,asi univerzální manuál neexistuje.

Bronzový

Měním ložní prádlo každé 3týdny, poté co má přítel po noční. Ručníky dle potřeby.

Bronzový

Ložní prádlo i ručníky měním podle potřeby.Protože když je někdo z rodiny nachlazený nebo nemocný,více se potí a je třeba povlečení převléct častěji.Do ručníku se synovi "omylem"někdy podaří utřít ruce od barviček a nebo nějakým "záhadným způsobem" od kečupu.Takže i výměna ručníků je častější.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.