Photoguy

Jak být prostě sexy?? ((otázka pouze na holky/ženy))

Holky, co máte na klukách nejradši. Myslím třeba když vás před někým ochrání opod.

A čím vás prostě dostanou..? :) (Myslím třeba jaké oblečení se vám na klucích nejvíc líbí, nebo jaká barva, nebo jaké chování se vám na klucích líbí-třeba když nemluví sprostě nebo naopak..)

Děkuju holky.. :)

Odpovědi
Lorelai

Mně se líbí když je alespoň trochu galantní, např. pomůže z kabátu, podrží dveře atd. Taky je pěkné, když třeba jedu metrem nebo autobusem, rozhlížím se kolem po lidech a nějaký kluk se na mě usměje, jen tak, to je milé :) Na oblečení a barvě mi opravdu nezáleží, ale je příjemné, když kolem projde kluk a hezky zavoní… Nebo když třeba s někým navážu řeč, tak mám radši když ji vede kluk, protože nejsem moc společenský typ, a tak nevím co říkat. To je můj názor.

kacka2003

Většina holek má ráda milý a citlivý kluky a ne takové „frajírky" jak si všichni kluci myslí ale....... každá holka je jiná

Freja

Je hezký když kluci nemluví moc sprostě ale jedno slovo ujít může 🙂 Pak když je stylovej a mě se líbí malá patka atd.

Hamon

Nezazněla tu maličkost – věk. Odhaduju, že něco jiného je sexy pro patnáctiletou na patnáctiletém a něco jiného pro třicetiletou na jejím vrstevníkovi. Co je sexy na patnáctiletém, to může u čtyřicátníka působit… řekněme komicky.

DoctorWho

Můj sex appeal omámí každou.