Pokročilý

Jak být prostě sexy?? ((otázka pouze na holky/ženy))

Holky, co máte na klukách nejradši. Myslím třeba když vás před někým ochrání opod.

A čím vás prostě dostanou..? :) (Myslím třeba jaké oblečení se vám na klucích nejvíc líbí, nebo jaká barva, nebo jaké chování se vám na klucích líbí-třeba když nemluví sprostě nebo naopak..)

Děkuju holky.. :)

Odpovědi:

Pokročilý

Mně se líbí když je alespoň trochu galantní, např. pomůže z kabátu, podrží dveře atd. Taky je pěkné, když třeba jedu metrem nebo autobusem, rozhlížím se kolem po lidech a nějaký kluk se na mě usměje, jen tak, to je milé :) Na oblečení a barvě mi opravdu nezáleží, ale je příjemné, když kolem projde kluk a hezky zavoní... Nebo když třeba s někým navážu řeč, tak mám radši když ji vede kluk, protože nejsem moc společenský typ, a tak nevím co říkat. To je můj názor.

Většina holek má ráda milý a citlivý kluky a ne takové „frajírky" jak si všichni kluci myslí ale....... každá holka je jiná

Je hezký když kluci nemluví moc sprostě ale jedno slovo ujít může :-) Pak když je stylovej a mě se líbí malá patka atd.

Bronzový

Nezazněla tu maličkost - věk. Odhaduju, že něco jiného je sexy pro patnáctiletou na patnáctiletém a něco jiného pro třicetiletou na jejím vrstevníkovi. Co je sexy na patnáctiletém, to může u čtyřicátníka působit... řekněme komicky.

Pokročilý

Můj sex appeal omámí každou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.