jak byste to řešily?

celé dopoledne jsem uklízela,a před chvíli přišel kamarád od syna a byl celý od písku,samozřejmě že ten písek mám ted všude,a od špinavých rukou otlapané dveře,nechci mu nějak nadávat ale mám chut ho zabít

Nejlepší odpověď
kropitko

No je lepší mu vynadat,než ho zabít,,já bych se mu to pokusila vysvětlit..

Další odpovědi
lerak14

už by oba šůrovali!

aramah

A to já bych ho zabila a příště by to už neudělal..

Miroslavst

Zašel bych domů ke kamarádovi (po kapsách písek, štěrk a já nevím co ještě), ať mají taky co na práci :D:D

panenka

Taky mě to občas udělá můj syn když ho pustím na dvorek na pískoviště.Já mu neudělám nic a prostě to umyju a povysávám to.Když to ale udělá někdo cizí zavolala bych si ho a řekla mu že takto mi dodomku chodit nesmí a příště když to udělá znova tak už k nám chodit nebude.
Doplňuji:
do domku.