Rokio

Jak byste potrestali cikánského spratka, který dnes obtěžoval řidiče autobusu?

Když jsem jel autobusem domů, tak jeden malý klučina chodil ke dveřím autobusu, říkal nesmysly a asi dělal nějaká gesta nebo ťukal na dveře. Udělal to dvakrát. Řidič vyletěl ze sedla a zakřičel na něj, že ho zlíská.

Já bych mu dal pětkrát na holou, kdybych byl jeho tatínek.

Nejlepší odpověď
Filip84

Já bych potrestal Tebe, že se do toho montuješ (máš málo starostí, je třeba Ti přidat! 😈👌), a vůbec, kušníš, otravuješ❗❗❗, tak by Ti neškodilo! 😎😈

Co já vím? Říkáš 5× na holou? To by Ti rozhodně neuškodilo! 😎 Co dál? Klečet na hrachu? To je drahý. Donesl bych štěrk ze silnice, je po zimě, štěrk se všude válí – je bez užitku: klečel bys na štěrku ze silnice! 😈 Co potom? 1,021× opsat krasopisně „Nebudu se montovat do cikánských fakanů na nádraží, ani jinde ve městě!“ Násadku bys dostal, pero, dokumentní inkoust a krasopisně! 😈 Vždycky jak bys měl hotovou stránku, bych to zkontroloval, jestli máš ten text stejně veliký (přeměřil bych to posuvným měřidlem! 😈), jestli Ti nejde z kopce, nebo něco podobného. Za každou chybu bys dostal 5× rákoskou přes prdel! 😈😎

Když máš tak rád tresty …? 🤷‍♀️ To bys si užil, buď klidný, ještě bys si rád i připlatil! 😈 Tak? Na co čekáš? Si na to najdi nějakou frajerku nebo frajera … 😈 Tady to není, tady není BDSM nevěstinec, ani BDSM klub, chápeš to? 🙄

Další odpovědi
elkon

Trhni si nohou, magore.

Kazatel

Ta lhostejnost a přehlíživost závadného jednání některých místních je až zarážející. Co se v mládí naučíš, ve stáří jak když najdeš. A podle toho to vypadá.