poho

Jak byste postupovali při prodeji veteránu Škoda Octavia? Nějaký překupník nebo přímo inzerát?

Nejlepší odpověď
chudst

Kdo da vic? Zeptal bych se nejprve prekupnika, kolik je za auto ochoten dat. Pokud bude za auto zaplatit vami pozadovanou castku, fajn. Pokud ne, zkuste inzerat. Nikde neni receno, ze to u toho daneho prekupnika (ci jineho), kdyz se pak na inzerat nikdo neozve, nemuzete zkusit zase.

Další odpovědi
Drap

Určitě inzerát a hlavně nespěchat

mojitek

Zkuste Aukro nebo jine weby,nebo podat inzerat do casopisu zabyvajicim se veterany.Rozhodne nespechat…

led

Skontrolovala by som si najprv, či to nie je tá octávka, ktorú mi ako veterána ukradli.

lexx

Jenom přímý prodej, žádnej překup. A vyplatí se počkat, ten pravý čas příjde.