Kiklopofoun

Jak byste na googlu hledali podobné tapety?

Ahoj,
našel jsem na netu styl tapet na plochu PC, ale zaboha mě nenapadá, jak se tomu říká. Nevíte náhodou? Pod jakými slovy byste to hledali? Díky

Odpovědi
aliendrone

Zkus zadat heslo „impressionist painted wallpapers nature“, místo painted můžeš zkusit použít „brushed“ atd., možná to pomůže. Jestli tedy správně chápu to, co chceš. ;) :)

Justin1

Zkus hledat na Googlu obrázky podle zadání: Flat Mountain Chrome theme

Midoc

Podobné tapety:
https://images­.app.goo.gl/BqHy­NekcSwdiUaMo8

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.