anonymka2000

Jak bych mohla zjistit kolik jeste porostu ?:/ je mi 14 let a měřím 174 ://

Nejlepší odpověď
petra15

Jsem vestkyne a koukla jsem se do mojí chytré sklenené koule, a ta mi ríká, ze budes mít 174 az 180 cm, takze zádnou paniku, 190cm mít nebudes.:-)

Další odpovědi
Quimby

Je to dost individuální, ale tady máš návod: http://www.rus­tovyhormon.cz/no­vinky/spocitej­te-si-budouci-vysku-sveho-ditete-349
Ve 14 můžeš růst ještě hodně, tak jen počkej :)

Kelt

Když máš velké rodiče, budeš velká jako oni, možná trochu větší. Děti jsou větší než rodiče. Samozřejmě, že když jste všichni v rodině velcí, měla bys počítat i s tím, že budeš táké velká.