Kric.ouwner

Jak by jste to udělali vy ?

Jde o to že se asi budu na chvíli stěhovat do bytu 1+Kk , kde je malinkatá koupelna ze sprcháčem a záchodem ale není tam místo na umyvadlo ale jak to udělat vedle hned je sice kuchyň ale čistit si zuby nebo mít hygienické potřeby v kuchyni ve dřezu bych nechtěl , nevíte jak todle udělat nebo máte taky někdo podobný problém jak to vyřešit ??

Nejlepší odpověď
anonym

Ani malilinke umyvadlo by se tam neveslo ? Potrebujete ho preci i na myti rukou , holeni … a nebo hned pak za dvermi v predsini ?

  • iv-

Další odpovědi
kropitko

A co nějaké otočné umyvadlo?
My sice máme koupelnu dost velkou i s umyvadlem, ale manžel si zuby čistí ve sprše,,:-)

Danča84

Existují i miniumyvadla, tzv. umývátka. Jsou ani ne 40cm široké, a mohou výt i rohové. Ani to by se Ti tam nevešlo?
http://www.zbo­zi.cz/?q=um%C3­%BDv%C3%A1tko&typ=na­bidky&seradit=nej­levnejsi
Nebo se poptej v koupelnovém centru, tam Ti jistě poradí, určitě nejsi jediný, kdo má takový problém. Řešením by mohlo být i umístění umyvadla nějak u sprchy, podoně jak to bývá v panelákových koupelnách
http://www.mi­mibazar.cz/ro­dinne_foto.php?id=3661­087&user=0&or­der=0&typ=2