majkee92

Jak bezbolestně odstranit tejpy?

Nejlepší odpověď
briketka10

pomůže technický benzín
http://www.elas­tik.sk/images/pro­dukt/technicky-benzin.png

tak jsme v prodejně odstraňovaly bílé
cenovky na obalech Cedéček úplně
jsme je drhly, jen ten benzín pomohl :))
Doplňuji:
jestli je míváš často, tak ten
odstraňovač je dost drahý ..
http://www.tej­py.cz/odstrano­vac-tejpu/

Další odpovědi
pokazdejinak

mě bylo řečeno, že dokud drží, tak fungují, a neměly by se odstraňovat dřív, než se začnou samy odlepovat… a i tak nejdřív odstříhávat ty odlepující se kousky, prostě aby ten tape vydržel co nejdéle

jinak mě šel bez problémů odlepit jako náplast – cca 3. den byl dole, pro mě bohužel – musela jsem si zaplatit další ;)

marci1

Tejpy lze odstranit odstraňovačem tejpů: tejpy.cz

badisko

No budto je nechat odmocit nebo je strhnout …jinak to pujde tezko …:D..nebo popros nejakeho cikana v okoli at ti na na drzku a az do tebe bude kopat tak si je strhni uvidis ze nic neucitis krom boty zminovaneho pobudy…
Doplňuji:
PS;nebud zase takova citlivka …:D