zjentek

Jak až nebezpečný sobě a svému okolí je český řidič, podle jehož názoru je Vietnamec za volantem v pohodě?

Mělo sem do otázky přijít Asiat, nikoli Vietnamec, jenže jsem nevěděl přesně, jak jedním slovem popsat toho typickýho, se šikmýma očima, jako přebývají v Laosu, Kambodži, Thajsku, Napálu, taky Číně, a tak různě a podobně, no… Ti malinkatí.

Nejlepší odpověď
elkon

Bláboly.

Další odpovědi
Dochy

Hele, já také s Vietnamci na silnici nemám problém… Teda až na ty s těma lokálníma krámkama co jsou schopní zastavit před krámkem na přechodu a s půlkou auta trčící do silnice…