Petka 22

Ja vypadají očistky?

jak vypadají očistky

Nejlepší odpověď
iwetax

Je to úplně stejný jako silná menstruace. Akorát to má silnější pach. Musí se používa gynekologické vlužky , je to vata v síti.

Já měla očistky 5týdnů

Další odpovědi
panenka

souhlasím s kolegyní menstruace je velmi silná a má silný pach.v obchodě na to koupite vložky specialní

Nuk nuk

Kolegyně mají v podstatě pravdu. Jen doplním, narozdíl od menstruace odcházejí očistky o něco déle. Někdy 2 týdny, ale u někoho mohou trvat prakticky celé šestinedělí a dokonce na ně může navázat první menstruace. HOdně silné krvácení ale obvykle bývá jen na začátku.
Gynekologické nebo tkzv. porodnické vložky nemusí být nutně vata v gáze, novější bývají podobné běžným vložkám, jen jsou to takovéty hodně silné velké vložky.

bond73

Očistky, je proces,který vzniká po porodu,kdy vlastně žena tímto tzv. ukončuje proces těhotenství a vrací se zpět, k původnímu stavu před otěhotněním, toto období se také nazývá ,, šestinedělí,,,kdy se děloha zregeneruje a poté opět začne menstruovat.