Pája

Interbeauty Prague 2011-vstupenky. Chtěla bych se vás zeptat, jestli nevíte kde sehnat vstupenky

Chtěla bych se vás zeptat, jestli nevíte kde sehnat vstupenky na Interbeauty Prague 2011 9.-10.9. a jaká je cena? Hrozně ráda bych tam šla, ale jestli je to vstupné nějak vysoké tak se mi to moc platit nechce :) a kdo tam byl minule, tak jaké máte pocity a jak se vám to líbilo? Děkuji

Nejlepší odpověď
misa-radilka

Ahoj Pájo,
já bych zkusila vyplnit ten formulář, který mají na stránkách. Až Ti přijde poukázka se slevou na mail, tak uvidíš, jaká tam bude cena. Jestli ne, tak jim zavolej na jedno z těch čísel, co tam mají, třeba 220 103 111. Nikdy jsem tam nebyla.

Zdroj: http://www.in­cheba.cz/main­.php?pageid=5053