jackhammer86

Poradíte? Podrobnosti v odkazu se týkají informací ÚP o pracovním místě.

Zdravím , dnes jsem byl na schůzku ŮP, pracovnice mi dala nový termín o následující schůzku, a zarvoen mi vtiskla papír (informace o volném místě) kde je napsané zaměstnavatel X a řekla mi v případě se mi někdo ozve nebo nastoupím tak mám hned informovat nebo když mi tady ta pozice na papíru vyjde…
Chtel bych vědět zda obdržení toho papíru vzniká povinnost z mé strany kontaktovat toho zaměstnavatel X nebo ne. Je tam jen jméno moje , a ten zaměstnavatel… nahoře ty UP info jméno pracovnice atp. nic víc.

Informace o pracovním místě od UP.

Odpovědi
Drap

UP ti místo nenajde, musíš si hledat sám, ten seznam je informace pro tebe, kde jsou volná místa.Pokud se ti nechce dělat a být bez prostředků, nikam se nehlas.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.