Vasilcz

Inception / Počátek

Zdravim, viděl někdo z vás film Počátek ? Zajímalo by mě, jak to teda dopadlo, jestli se to přestalo točit nebo se točila dál, čili to nebyla skutečnost. Co myslíte?

Odpovědi
SajmonModer

Já to pochopil tak, že to byl sen. Celej ten film byl sen, ketrej se někomu z nich zdál.

fablen

Mám opačný názor než Sajmon, já jsem to za skutečnost považovala a na filmu mě fascinovalo to prolínání různých fází spánku. Zajímavý film.

Salvaje

Podle mě byl schválně konec ponechán otevřený. Neskončilo to nijak :) Ale film super.