Sahyb

Ikony na windows 7

Jak se zmenší rozlišení ikon na widows 7?
Děkuji
Doplňuji:
Nic takového tam není.

Nejlepší odpověď
mosoj

Buď přes to pravé tlačítko, nebo stisk Ctrl a točit kolečkem myši. Točením dopředu ikony zmenšíte opačně zvětšíte.

Pravé tlačítko, klepnout na ploše a jít hlouběji do menu : zobrazit/velké/střed­ní/malé ikony

Tak jde to nebo ne ? Byla by slušnost když oponujete se vyjádřit !! Otázky by měly pomáhat všem !!

Další odpovědi
anonym

Pravé tlačítko myši na prázdném místě plochy
⇒ Zobrazit
⇒ Velké/střední/ma­lé ikony