Stříbrný

Nemám ikonu zvuku na liště

mám ji jen na ploše a ve startu, na lištu mi nejde dát, poradí mi někdo? Děkuji
Doplňuji:
zkoušela jsem obojí, ale prostě to nejde, děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nabidka start>ovladaci panely>zvuky a zvukova zarizeni >zaskrtnout tam umistit ikonu umistit ikonu hlasitosti na hlavni panel...;D..potvrdit..OK ..
Doplňuji:
nebo ji tam mas a jen se ti pri necinosti skryva ...a to zase nabidka start >pravym tlacitkem mysi.>Vlastnosti>karta hlavni panel..tam otevrit vlastni ..> najit tam hlasitost (repracek) a vybrat polozku >vzdy zobrazit...;D

Další odpovědi:

Zlatý

Postup viz badisko.
Já jí tam ale také nemám, zvuk jsem si totiž nastavil tak, jak mně vyhovuje, nepotřebuji ji. A pokud je náhodou něco příliš/málo hlasité, zesiluji klávesou na klávesnici ;-)

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

pokud mas windows 7 tak jeste tohle ...http://windows.microsoft.com/…

Stříbrný

Samba

já mám XP, píše mi to: ovladač na hlavním panelu není možné zobrazit, protože není nainstalován program Ovládání hlasitosti.
Nainstalujte jej pomocí ovl. panelů Přidat nebo odebrat programy, no a to nevím jak, já nejsem na počítače, neumím to, vždy něco zvořu, protože tomu nerozumím.
www prosím, jakou klávesou? Badisko mi to napsal jak pro tydýta, ale stejně mi to nejde, počkám radši na syna, on to podle badiska udělá

Zlatý

badisko

aha tak v tom pripade si otevri ..nabidka start > ovladaci Panely>pridat nebo odebrat hardware ..a dej automaticky aktualizovat ....pokud to nepujde napis co mas za notas co PC a najdem ti ovladac zvukovky...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.