Savier

I pedofil může být normální člověk?

Odpovědi
Ametyst

Pedofil je deviant. Vím, jak jsme prevychováváni k tolerování jinakosti, ale tohle ne.

Arcimozek

Ano, může! Sám mám mezi přáteli pár pedofilů a jsou to naprosto normální slušní lidé, se kterými se můžu bavit o úplně normálních věcech. Dětičky mají rádi a žádným neubližují.

Nicméně jde o to, že spirituálně svobodný člověk nemá žádnou sexuální orientaci, takový člověk ví, že to je pouze tělesný přežitek, který nás akorát vede k hříchu a ubližuje naší duši.

Rokio

Samozřejmě.

Pokud pedofil svoji parafilii umí ovládat, tak se může stát skvělým učitelem, vychovatelem, či skautským vedoucím.

Většina pedofilů dětem neubližuje.

Drap

Samozřejmě, pokud považuješ pedofilii za normální, tak ano

elkon

Ne.

zjentek

Prý je jenom strašně nedočkavý 🤷‍♂️

Jako takhle. Pokud nějaká ta 12 –13 letá cikánka anebo třeba blondýna, tomáš fuk, toho nevinnýho dědulu navádí a stahuje k sexu za úplatu tak intenzzivně (všichni známe ty xichty kačera, kapříka…), že chudák nakonec neodolá (taky bych se musel zuby nehty bránit viděli jste ty holky/ty těla dneska???), tak IMHO to není žádný pedofil, i když systém/společ­nost/zákon jej tak bezesporu označí. Pamatujme, že dobrý mrav je VŽDY na zákon! Děkuju.

Faktradic

Záleží na definici normální člověk.
Pokud je „normální“ někdo koho společnost akceptuje, tak asi „normální“ být může pouze pokud svou pedofilii nebude nijak na venek projevovat.
Viz dokument https://www.csfd­.cz/film/342884-danieluv-svet/prehled/

Kelt

Fyzicky snad ano.