-Z-D-L-

Hyundai MPC 182 4GB v jakém formátu formátovat vydeo aby fungovalo v mp4 ?

Odpovědi
Bedy

Přehrávač podporuje exotický formát AMV – vezměte si k MP3/4 přehrávači přiložený disk, vložte jej do počítače a nainstalujte si tam ten AMV Converter, který je součástí MP3 Player utilities. Některé antiviry to detekují jako vir, ale jde jen o planý poplach

Evenuálně si to můžete stáhnout ode mne – http://uloz.to/xNtXu2J/­amv-converter-zip Je to z CD od jednoho podobného přehrávače, tuším od Evolve, ale na to ve finále přijde kredenc.