jiri2105

Hrubki v Opeře

Proc se my v opere vsechni slofa podrchavajy jako kdibich psal samy hrubki
Doplňuji:
Myslel jsem to vážně. Potržené je to i nyní

Nejlepší odpověď
tom004

Jako fór skvělý,ale oči z toho bolí.

Další odpovědi
Alesh

V Opeře? Jako v prohlížeči? … Není to tím, že máš nainstalovaný anglický slovník místo českého? Zkus napsat: This browser is a piece of shit! 🙂 … Tak co? Je to podtržený? 😉

Pecudka

To je asi žert, že?

quentos

asi je Opera stavěná na angličtinu. Nejste v tom sám, taky odpovídám z Opery a taky se mi to podtrhává
It underlines my words too. – vida, tohle se nepodtrhlo, takže mám pravdu – Opera je holt zvyklá na angličtinu ;{)>