Avatar uživatele
anonym

Hrajete nekdy hry na pc?

muj syn se me vcera ptal proc si nezahraju nejakou hru,muj vtipny manzel mu odpovedel,ze by nezkolaboval jen pocitac ale rovnou i elektrika,je sice pravda ze po mem odbornem zasahu do pocitace ma pak cely den co delat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, DusanOrlik, Jahoda, anonym před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

hraju věčně přes internet scrabble, je to dobrý trénink na „živé“ turnaje. Občas šachy, no a pak se pídím po nějaké dobré střílečce, zatím neúspěšně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Někdy si zahraji šachy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lorja

Ráda si zahraji logické hry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

No tak já jsem „pařan“ PC her, přesto rád hraju šachy, v mých 16 let je to celkem neobvyklé, protože všichni hrají FPS (First person shooter) hry, tedy střílečky. Semtam si zahraju logické hry, například uvedený Machinarium, World Of Goo, nebo si zajdu na superhry.cz a zahraju si tam nějakou tu flash hru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Když nemám co dělat tak karty nebo dámu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Dokud jsem chodila do práce a měla na hry málo času, tak mě hry hooodně bavily. Ať už adventury(Atlantis, Syberia,Posel smrti), nebo PVP (cisMU).
Co jsem na nemocenské, tak už mě to tak nebaví a radši luštím křížovky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

spíše jen takové ty nápadité a originální causal games co nezaberou příliš času 🙂 …

AudioSurf – akčnější poslech hudby,
Gish, Crayon Physics – puzzle ve kterém gravitace, tření, viskozita a vůbec fyzika hrají prim …
World Of Goo – takový puzzle s ropáky který se inspiroval Bridge Builderem a dotáhl to trochu dál,
Darwinia – taktická strategie
Machinarium, samorost2.net – adventury

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Já si zahraju hry z DVD/CD: RollerCoasterTycoon 1+2,ZooTycoon zlatá edice a starání se o psi(Doggies).Ale většinou upravuju mé stránky: www.dusanorlik­.webnode.cz
www.dusanorlik-e-shop.webnode.cz NOVINKA

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek