Hrajete nekdy hry na pc?

muj syn se me vcera ptal proc si nezahraju nejakou hru,muj vtipny manzel mu odpovedel,ze by nezkolaboval jen pocitac ale rovnou i elektrika,je sice pravda ze po mem odbornem zasahu do pocitace ma pak cely den co delat

Nejlepší odpověď
quentos

hraju věčně přes internet scrabble, je to dobrý trénink na „živé“ turnaje. Občas šachy, no a pak se pídím po nějaké dobré střílečce, zatím neúspěšně.

Další odpovědi
ten který je

Někdy si zahraji šachy.

lorja

Ráda si zahraji logické hry.

SinceX

No tak já jsem „pařan“ PC her, přesto rád hraju šachy, v mých 16 let je to celkem neobvyklé, protože všichni hrají FPS (First person shooter) hry, tedy střílečky. Semtam si zahraju logické hry, například uvedený Machinarium, World Of Goo, nebo si zajdu na superhry.cz a zahraju si tam nějakou tu flash hru.

nikolkap

Když nemám co dělat tak karty nebo dámu.

Cullinda

Dokud jsem chodila do práce a měla na hry málo času, tak mě hry hooodně bavily. Ať už adventury(Atlantis, Syberia,Posel smrti), nebo PVP (cisMU).
Co jsem na nemocenské, tak už mě to tak nebaví a radši luštím křížovky :)

anonym

spíše jen takové ty nápadité a originální causal games co nezaberou příliš času 🙂 …

AudioSurf – akčnější poslech hudby,
Gish, Crayon Physics – puzzle ve kterém gravitace, tření, viskozita a vůbec fyzika hrají prim …
World Of Goo – takový puzzle s ropáky který se inspiroval Bridge Builderem a dotáhl to trochu dál,
Darwinia – taktická strategie
Machinarium, samorost2.net – adventury

DusanOrlik

Já si zahraju hry z DVD/CD: RollerCoasterTycoon 1+2,ZooTycoon zlatá edice a starání se o psi(Doggies).Ale většinou upravuju mé stránky: www.dusanorlik­.webnode.cz
www.dusanorlik-e-shop.webnode.cz NOVINKA