Hrajete nekdy hry na pc?

muj syn se me vcera ptal proc si nezahraju nejakou hru,muj vtipny manzel mu odpovedel,ze by nezkolaboval jen pocitac ale rovnou i elektrika,je sice pravda ze po mem odbornem zasahu do pocitace ma pak cely den co delat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

hraju věčně přes internet scrabble, je to dobrý trénink na "živé" turnaje. Občas šachy, no a pak se pídím po nějaké dobré střílečce, zatím neúspěšně.

Další odpovědi:

Zlatý

Někdy si zahraji šachy.

Bronzový

Ráda si zahraji logické hry.

Bronzový

No tak já jsem "pařan" PC her, přesto rád hraju šachy, v mých 16 let je to celkem neobvyklé, protože všichni hrají FPS (First person shooter) hry, tedy střílečky. Semtam si zahraju logické hry, například uvedený Machinarium, World Of Goo, nebo si zajdu na superhry.cz a zahraju si tam nějakou tu flash hru.

Pokročilý

Když nemám co dělat tak karty nebo dámu.

Pokročilý

Dokud jsem chodila do práce a měla na hry málo času, tak mě hry hooodně bavily. Ať už adventury(Atlantis, Syberia,Posel smrti), nebo PVP (cisMU).
Co jsem na nemocenské, tak už mě to tak nebaví a radši luštím křížovky :)

Zlatý

spíše jen takové ty nápadité a originální causal games co nezaberou příliš času :-) ...

AudioSurf - akčnější poslech hudby,
Gish, Crayon Physics - puzzle ve kterém gravitace, tření, viskozita a vůbec fyzika hrají prim ...
World Of Goo - takový puzzle s ropáky který se inspiroval Bridge Builderem a dotáhl to trochu dál,
Darwinia - taktická strategie
Machinarium, samorost2.net - adventury
...

Bronzový

Já si zahraju hry z DVD/CD: RollerCoasterTycoon 1+2,ZooTycoon zlatá edice a starání se o psi(Doggies).Ale většinou upravuju mé stránky: www.dusanorlik.webnode.cz
www.dusanorlik-e-shop.webnode. cz *NOVINKA*

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.