Hra mi blokuje internet

Dobrý den

Stáhnul jsem si nějakou hru z torrentu, nainstaloval. Fungovalo parádně. Asi po dvou dnech se mi zablokoval internet. Hru jsem odinstaloval, vymazal torrent a internet pak šel. Teď jsem dostal jeden nápad ale nevím jestli bude fungovat. Když si hru stáhnu, vypálim na cédečko, a potom vymažu tu hru kterou jsem stáhnul z torrentu. Potom bych nainstaloval hru z CD. Myslíte že se mi z toho internet zase zablokuje.
Doplňuji:
Když třeba zapnu internet tak mi tam psalo že nelze se připojit nebo tak něco. Hra byla The Sims 3 a zajímavé je, že sem si k jiný hře stáhnul patch a zase mi přestal fungovat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jste si jistý, že internet blokoval ten torrent? A nebylo by lepší si to stáhnout odjinud? Třeba to bylo jen zabalené s nějkým "blokovačem"...

Další odpovědi:

Zlatý

Tak tohle slysim poprve. A nezda se mi, ze by torrent blokoval internet. Ale ani u te hry se mi to nezda. Zkuste byt podrobnejsi, co je "nejaka hra"? Zkusil jste ten problem zadat do googlu? Hazi vam to pri pripojeni nejaky error?, Nebo co presne znamena, ze "nejde internet"?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.