tomvot99

Proč mi volá někdo z čísla uvedeného níže? Bylo u něj napsáno Česká republika.

Dobrý den,

už 2× mi volala Česká republika. Poprvé jsem to nestihl vzít a podruhé jsem to zvedl, bylo ticho a šum a pak zavěsili. Je to číslo šest set tři tři sta padesát šest dvě stě osmdesát tři. Ví o tom někdo něco? Proč mi volali? … U toho čísla bylo napsáno Česká republika, tak proto.

Díky

Nejlepší odpověď
klumprt

Shánějí někoho, kdo by jim dělal prezidenta místo toho ožraly. 🙂

Další odpovědi
ten který je

My to tady těžko zjistíme kdo a proč ti někdo volal,ale zkus pátrat:
http://www.kdo-mi-volal.eu/

ivzez

Nevolala Česká republika, Česká republika volat nemůže.
Obrat byl uveden nejspíš kvůli předčíslí, které je z ČR.