Zlatý

Volání přes SKYPE na pevné linky

Vždy se rozčiluji, když jsem nucen z mobilu volat někam na pevnou linku a navíc, pokud musím obsolvovat anabázi přepojování. Než započne vlastní hovor je v čudu hromada korunek. Lákavé je pořídit si telefonování přes SKYPE. Údajně se lze levně dovolat na řadu míst ve světě. Jestli dobře chápu, tak volání na pevnou linku v Česku stojí asi 70 hal/min. Máte někdo s touto službou zkušenosti a po jaké době od nákupu propadne případně neprovolaný kredit?
Doplňuji:
Máte zbytečné obavy., pokud si zadáte platbu např. 5 Eur., obdržíte e-mailem instrukci a číslo objednávky. Úhrada se provádí v korunách na účet "Raifky" v Praze, do var. symbolu uvedete č. objednávky, do textu pro příjemce pak referenční číslo platby. Pěti Eurový nákup stál Kč 146,84 a do tří dnů jsem obdržel poděkování od SKYPe a signál o přijaté částce. Poté lze ihned začít službu používat. Chci si jen ověřit cenu minutového hovoru v ČR a dobu platnosti kreditu. Stejným způsobem lze realizovat další nákupy. Nemějte obavy, fakt to funguje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

už jsem o tom taky mockrát přemýšlel,ale vždy mne odradila ta platba z konta někam do zahraničí,taky bych byl rád,kdyby nám to zde někdo objasnil.

Další odpovědi:

Bronzový

Moje sestřenice žijící v Anglii má takhle koupený kredit a volá své matce do Prahy. Je s tím velice spokojená a říkala mi, že hovor stojí jako místní pražský a nikoliv mezinárodní. Kdysi jsem to také zkoumal a vyčetl jsem, že se platí vlastně za místní hovor. Když tedy přes skype zavolám do Moskvy, tak zaplatím jako bych byl v Moskvě a volal někomu v Moskvě. Na stránkách skypu je přímo tabulka, kde je uvedeno, kde co kolik stojí.

Diskuze k otázce

Zlatý

dudu

ještě pro rynek878., nechejte si příchozí text přeložit do lámané češtiny, vyberte bezhotovostní platbu a pak postupujte podle mého "návodu". Včera jsem volal na pevnou linku UPC a sedmiminutový hovor stál 0,18 Eura, což je přece paráda.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.