Pokročilý

Horoskopy - stejná znamení

Myslíte si taky, že stejná znamení (Váhy a Váhy) nejsou zrovna to "pravé ořechové"? Všude na internetu čtu, že se k sobě nehodí 2 znamení stejného typu. :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

obvykle to tak bývá; vemte si dvě Váhy - každá řekne "já nevím" a na ničem se nakonec nedohodnou ;{)= ale nesmíte to brát tak vážně. Ono taky záleží hodně na ascendentu a hodině narození obou partnerů. Takže z dvojice se stejným znamením může být i ideální pár vzhledem k podobnosti jejich povah, protože si mohou pomoci projekcí a partnerovi tak vlastně výborně rozumět. Je to individuální ...

Další odpovědi:

Bronzový

Podle mě je to blbost. Já zas všude četla, že k sobě absolutně nemůže pasovat Vodnář se Lvem. A já jsem Lev, manžel vodnář a jsme spolu už 12 let tento týden....:-) Takže nevěř všemu co se píše.

Zlatý

Takove horoskopy jsou tak pro usmani-takhle jednoduse to nefunguje :o)))
Dva lide narozeni treba ve stejny rok,mesic,dokonce i den,ale v jine hodine-a jsou naprosto odlišní...

Zlatý

myslím si že to není pravda já jsem štír a můj manžel taky co neví on doplním ho já a zase obráceně.a funguje nám to už 16 let.takže nevěřte všemu co slyšíte a vidíte napsané

Stříbrný

Rozhodně si nemyslím, že by znamení zvěrokruhu měla nějaký zásadní vliv na kvalitu vztahu.

Stříbrný

Nevěřím všemu co se píše,celkem rozumný argument. Mám na věc vlastní názor.
Když jsme u toho co kdo ,kdy o tom čet,tak já sem čet,že ty horoskopy jsou jen jakési vyladění formy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.