Klarushka.48

Hororové filmy

ahoj, neznáte nějaký faakt dobrý horor. filmy?? Něco jako kruh a tak… Kruh mi sem už nepište!! -.-' chtěla bych aby jste mi sem napsali jen filmy kde jsou věci které by se stát doopravdy nemohly (zvedne se sám od sebe sešit , otebře se okno atd…(sci-fi :) ))

Nejlepší odpověď
badisko

3;15 zemres …a trochu starsi ale taky fajn je …dead birds..no a samo silent hill..ono spise zalezi jakej druh hororu mas rada…a descent ..taky ujde …

Další odpovědi
Lenča59

hmmm…kruh :D né,. dobrý je třeba Paranormal Activity

krum

Orphan, Sirotčineč, Silent hill… zkus zapátrat na google.

Teky

Paranomal activity a dobrý horor je Pátek 13. pak jeste texaský masakr motorovou pilou ( to jsem ale nevidela, prý je to dobré), Vřískot, Tunel smrti .......