Epson

Honda NSR 125 a Yamaha TDR 125

Chci se zeptat,jak je to se sjížděním gum u motorek ? Je sjíždění gum u hondy NSR 125 stejné jako u yamahy TDR 125 když jedu stejnou rychlostí 100km/h třeba 2 hodiny ? Sjedou se stejně nebo u té Hondy více protože je sportovní.Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
mojitek

TDRko se da taky poridit v otevrene verzi,takze ten vykon bych neresil.Zalezi jaky pneu poridis(z jake smesi bude).Vseobecne mekci smes lip drzi na silnici ale zase se driv opotrebuje.Osobne u tak lehounkych stroju bych se nebal mekci smesi-lip drzi,je to znat a zase tak rychle se nesjede,protoze 125ky jsou lehke

Další odpovědi
HOMER

Omlouvám se že se motám do něčeho o čem nic moc nevím,ale myslím si,že záleží jednak na kvalitě gum,a pak na stylu jízdy.Typ motorky(navíc nejsou až tak rozdílné)by neměl mít větší vliv.Jistě budete souhlasit.