oliva

Hmotná Nouze.

Bohužel jsem na HN. Pravidelně nahlížejí do mého výpisu z účtu, což zřejmě smějí. Ale mají právo na to, kopírovat si tyto moje výpisy. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
briketka10

samozřejmě, také dostávám
příspěvky na bydlení a vše od
výpisů z účtu až po SIPO atd.
si na ÚP kopírují..

Další odpovědi
marci1

Ano, kopie výpisu z účtu se musí doložit k Vaší žádosti.
http://www.tex­t.iporadna.cz/ob­can/dotaz.php?qu­estion[questid]=25058

Lamalam

Ano, smějí.

zzzzz

Briketko na HN smí nahlížet do účtu a pořizovat si kopie, ale pokud bereš jen doplatek na bydlení, tak na nahlížení do účtu nemají právo. Musí jim stačit doklad o zaplacení.

briketka10

zzzzz

to nee na ÚP si nechávají kopie
i o zaplacení popelnic, prostě
si je musí dělat, aby měli doklad
k posouzení, když jsem si žádala,
tak si dělali kopii i OP a smlouvy
od mýho bytu i evidenčního listu
bytu..
musím dokládat všechno každej prd..
ale jedná se o příspěvek na bydlení
k částečnýmu důchodu..

Hamon

Sice mas mozna pravdu, ale… nastvi uredniho simla a zacne pracovat podle zakonu. Jestli je ted minimalne vstricny a penize nechodi uplne posledni den, tak ted posledni den chodit zacnou. A zacne vyuzivat i vsechny ostatni lhuty naplno.

zzzzz

Hamone, tak to nefunguje, dnes je ta úřednice ráda, že se na tom místě udrží .-)) Už i ony se snaží vyjít lidem vstříc. Dnes je to spíš o špatném rozdělení zaměstnanců. Někde se z nudy dloubou v nose, a jinde neví, kam dřív skočit a v tom frmolu zrovna ochotné být nestíhají.