berta 4

hlinobetonové panely

Víte tu někdo,co to je za stavební materiál? je hodně propustný nebo ne?

Nejlepší odpověď
anonym

Berto, nechci být trapná, ale jsou to určitě hlinobetonové panely? Nezdá se mi, že by při nějaké stavební technologii byla míchána do betonu hlína. V tom případě, že máte název správně, by mne moc zajímalo, kam se používají a jaké mají vlastnosti.

Další odpovědi
ratava

Z vlastní zkušenosti nevím, ale vědí na:

http://www.tzb-info.cz/4234-prirodni-materialy-obnovitelne-zdroje-surovin-ii

http://is.muni­.cz/th/66493/ff_m/Mi­crosoft_Word_-_Zdrave_domy_v_pdf­.txt

honza19hk

škvárobeton znám,ale hlinobeton??? to jsem nikdy neslyšel.Obecně platí že hlína se s betonem nespojí,a pokud ano nedrží při sobě-není to pevné.
Takže poud to není silniční panel špinavý od hlíny tak tedy netuším co to je,a to se pohybuji na stavbách denně a ani na barákách z 2 světové v. jsem to nikdy neviděl.Ale rád se poučím,jelikož jsem na to nikde nenarazil,a to i přes to že dělám demolice a často dost starých baráků.