DusanOrlik

Hledám starou hru, pravděpodobně v systému MS-DOS. Může mi někdo poradit?

Zdravim, hledam hru, kterou jsem hral jako kluk. Neznam nazev. Hra byla o tom, ze hrajete i proti pocitaci a mate na vyber nekolik „priserek“: strom, tornado, ohen, snih a dalsi… a je tam herni pole a zacinate dejme tomu tim, ze jste strom, nejprve jste maly ker, pak se rozrustate, a kdyz jste strom, posunujete se po polich a nicite nepritele (jako hexagon) a podobne. Akorat todle v zabavne verzi. Nema nekdo paru o nazvu teto skvele hry, ktera vznikla pravdepodobne v roce 2000? (Muze byt starsi ci novejsi) Fakt netusim… Moc dekuji tomu, kdo mi hru najde!!

Odpovědi
sesednizkola

To hele bude asi starsi nez 2000, preci jen o rok pozdeji vysla Xpecka a Dos byl jiz hodne stary dedecek. Zkus kouknout sem http://www.ol­dgame.cz