peepino

hledam radu ohledne najemnika ktery se nezdrzuje na uvedene adreseale stale mu tam dochazi posta le on se nema k tomu se

dobrej koupil jsem byt a ted po trech letech jsem zjistil ze tam je prihlaseny najemnik chtel jsem mu zmenit prihlaseni na urad,ale nejde to,chteji po me dolozit,jestli nema najemnik nake zavazky k bytu,ale nebydli tu jiz 5 let a ja ho neznam,takze nemam sanci to nak zjistit, mam kopie kupnich smluv majitelu predemnou a prvni majitel koupil byt i s tim najemnikem,ale ta predemnou,od ktery jsem koupil byt ja,tak ani ona ani ja uz ve smlouve toho najemnika nemame,tak ted nevim jestli mi tohle staci to ze ho nemam ve smlouve a nebo ne dik za radu

Odpovědi
anonym

Upozorněte poštu, nejlépe písemně, že uvedená osoba tam nebydlí. Pokud nájemník není uveden ve smlouvě, tak nemáte co řešit.