Milous11

Jak se jmenoval akční bojový (asi čínský) film z 80.–90. let min. stol., jehož hlavní aktér měl na sobě masku prasete?

Prosím Vás, nezná někdo název tohoto filmu. hledám akční bojový film, nejspíš Čína, z 80.–90. let, kde hlavní aktér měl masku prasete. Jediné, co si pamatuji, vím, že toho je málo, ale kdyby někdo věděl. Děkuji.

Odpovědi
df

Zkus se zeptat, jestli někdo nezná název toho filmu. Jako položit otázku, víš. Ve zdejším univerzu pak třeba začnou působit různé síly a tramtaradá: vynoří se i správná odpověď.