darysa

Můžu pochovat malého pejska na své zahradě?

Mohu pochovat svého malého pejska na svém pozemku (zahradě)? Děkuji Honza
--

Hezký den, chci se zeptat, můžu pochovat malého pejska na své zahradě? Děkuji Honza
--

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to legální, ale spousta lidí to takto dělá. Raději to udělej, až bude tma, nějaký blbec by tě mohl naprášit.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… i velkého … ale po právní stránce to nevím zcela přesně, ale předpokládám, že ano … copak je na každej vsi psí hřbitov ??? … kam všici pohřbíváme svý mazlíčky ??? … na svý zahradě …

Drap

I když to částečně koliduje se zákonem, tak se to běžně dělá, nesleduje se to a ani nestíhá.

marci1

Překvapilo mě, že můžeš na své zahradě pohřbít i koně, ale musí se splnit jisté podmínky:
https://zena-in.cz/clanek/na-vlastni-zahrade-muzete-pohrbit-i-kone-jen-splnit-podminky?ref=j9dky