Bady1995

Hey nemam..

Hey tak to nemam…ja to napisu takhle…ja proste zapnu pc…a tam nacitaj takovy ty kraviny…a proste najednou se me sama od sebe vypne a zapne obrazovka…ale kompl porad jede…proste jen obrazovka se vypne a zapne..:D
Doplňuji:
tj…a nebo taky kdyz se me vypne a zapne tak me to ukaze ze prej neco vlozte Cd do mechaniky a restartujte pc :D mam windows vista :D

Odpovědi
Michal Kole

Asi se načítá ovládač grafické karty a na chvíli se grafika jako by vypne – nedodává signál monitoru a monitor máš inteligentní a sám se vypíná když není co zobrazovat.

Mapel

Pokud začne počítač načítat program a po chvilce se zdá, že vypnul obrazovku a pak jako zase zapne a načítá se windows, tak je to v pořádku.