Avatar uživatele
já12345

Monitor se sám od sebe vypíná, co s tím?

dobrý den,mám problém s vypínajícím se monitorem.Zcele v náhodnou dobu mi monitor zčerná a občas se na něm objeví no signal.Vždy když se toto stane,následuje sekvence obrazu a černé obrazovky a to do té doby,co vypojím a zapojím dvi kabel.Grafiku mám NvidiGeForce GTX 960 4 GB,ale nemá dvi výstup,ale monitor zase hdmi vstup,tak jsem koupil rozdvojku PremiumCord asi za 200 Kč.Nevíte co tento porblém může způsobovat?

pro gecca:monitor je lcd 18,5" 1366×768 Px odezva 5 mils

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Soudím, že se monitor přehřívá…
O jaký typ jde?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Možná to může být tou rozdvojkou nebo vadným kabelem ale taky to může být monitorem nebo grafikou. Čert ví takhle na dálku. Zkus jej dát do opravy a pak uvidíš, co ti řeknou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arachis

Nebo virus,zkusila bych nejdříve připojit druhý monitor (půjčit od souseda)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Prehrivani monitoru, virus… no to snad ne.

To mas dva monitory, ze jsi koupil rozdvojku? Virus tohle nedela, prehrivani monitoru to je jako prehriva se ti klavesnice, protoze na ni rychle klikas klavesy.
Problem je mezi grafickou kartou a monitorem, ta rozdvojka me desi.
Popis cele zapojeni, jestli mas jeden nebo dva monitory, jak je mas zapojene, popr. tu posli tu rozdvojku. Grafarnu mas zrejme novou, monitor je stary?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
já12345

grafická karta má 2 hdmi výstupy,ale monitor jede jen pře vga.Tak jsem koupil rozdvojku s jedním hdmi na 1. straně a s vga na 2hé.Je starý asi 5 let,ale kromě toho občasného blikání funguje bez problémů

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet