EVIL

HELLp chcu byt klidnej

lidi pls co mám dělat abych enbyl podezdrivavy a furt do nekoho na netu nerýpal a nebyl žarlivej dik

Nejlepší odpověď
Jahoda

Zamysli se nad sebou a řekni si, co Tě k tomu vede. Já myslím, že nejde poradit nic. Ty se sebou musíš něco udělat. Věřím, že to dokážeš. Mnoho štěstí :)))

Další odpovědi
anonym

Evile to záleží koho podezíráš a jaký k tomu máš důvod,ale pokud si svou vlastnost uvědomuješ tak si i uvědomuješ že je třeba zbytečná a určitě se naučíš jí ovládat

mojitek

HELLp chcu…enbyl podezdrivavy…-co to je za „nářečí“ ?

poa.li

Tyhle věci pramení z požadavků a nároků na jinou osobu. Chtění, očekávání… Z vlastní zkušenosti vím, že to je vlastní slabost, která nás nutí hledat něco u jiných. Všechno však máme v sobě. Pokud po něčem toužíme, je třeba to vnímat jako vnější vliv a pozorovat to. Zní to složitě, ale když se to podaří, je to jednoduché a přijde úleva. Pozorujte své chtění a představy, jako pozorovatel a čekejte, co přinesou a jaké budou. Pusťe si je jako film a zjistíte, že si je vytváříte sám. Jakmile je budete chtít jen pozorovat, jak volně plynou, zjistíte, že nejsou… Držím palce..