DIH

gynekomastie

jsou nějaký volně prodejní prášky na mužskou gynekomastii.?
Doplňuji:
a něco jiného než prášky co pomůže.?

Odpovědi
bolak

Těžko Anežko. (to se tak říká, to není narážka :))

Na ovlivňování hladiny hormonů ti jentak v lékárně prášky nedají, hlavně taky proto, že jsou ve hře mnohem vážnější onemocnění jako různý nemoci ledvin a nádory varlat, a už ten strach o kulky by tě měl dohnat k doktorovi.

marci1

Nejsou. Jen na recept od lékaře. Jinak se gynekomastie řeší chirurgicky.

arygnoc

gynekomastia je spôsobená hormonálnou poruchou.
rozhodne je to vec, ktorá by sa nemala riešiť „svojpomocne“, teda nejaké voľne predajné lieky nepripadajú v úvahu.

gynekomastia sa dá upraviť práve hormonálnou liečbou doplnenou rehabilitačnými cvičeniami, úpravou diéty a celkovou zmenou životného štýlu (napr. i obmedzenie alkoholu).

ku chirurgickej náprave sa pristupuje v extrémnych prípadoch.

Yessica

v pubertě je normální, když se na nějakou dobu chlapecké prso o něco zvětší, pak i to druhé, ono se to časem spraví, ustálí se hladina hormonů

bolak

Jak jsem psal, měl bys s tím zajít k doktorovi. Samozřejmě že něco existovat bude, z něčeho se ty prášky vyrábět musej, když si přečteš príbalovej leták, z čeho se to skládá a pak si tu látku vyhledáš na internetu, která rostlina to obsahuje, tak se MOŽNÁ k něčemu dopátráš, ale stejně, musíš znát příčinu proč se to děje, a tu se bez lékařský prohlídky nedozvíš. I kdyby ti někdo ty léky prodal na internetu, tak nehledě na to že za ně zaplatíš majlant, tak stejně budeš muset navštívit lékaře, protože ti může růst klidně v těle nádor, dokonce v mozku, na hypofýze nebo kde, já se to dřív učil ale už si to nepamatuju, každopádně tím riskuješ buď smrt a nebo co je ještě horší, že přijdeš o kulky.

Prostě ti radím, vyser se na nějaký hledání něčeho na internetu kvůli studu či čemu, a zajdi si k doktorovi, nejlépe rovnou na endokrinologii. Není to nic zas tak zvláštního, na internetu si to klidně najdi, trpí tím 35–40% chlapů, takže mužskej koz viděj na endokrinologii denně 3 prdele. Nejseš nic výjimečnýho, odeberou ti krev, zjistěj příčinu, daj prášky, to je celý.